Lakiernictwo pojazdowe

Rynek motoryzacyjnych usług od pewnego czasu odnotowuje duży wzrost liczby firm oferujących usługi blacharza i lakiernika. Przyczyna tego zjawiska jest banalna. Po naszych drogach jeździ coraz więcej samochodów, a infrastruktura drogowa jest nie przystosowana.W wyniku czego , rośnie liczba zdarzeń drogowych , a wraz z nimi , popyt na usługi kompleksowej likwidacji szkód.

Niestety część z nich jest świadczona przez pseudo warsztaty zwane potocznie garażami. Czerpią głównie korzyści płynące z niewiedzy poszkodowanego oraz kuszą niskimi cenami. W dobie kryzysu gospodarczego jest to czynnik , który powoduje , że ich oferta staje się atrakcyjna. Garaże zazwyczaj działają nielegalnie , zatrudniają pracowników na czarno , a co za tym idzie nie płacą także podatków. Nie wspominając już o braku specjalistycznego sprzętu czy też nieprzestrzeganiu wymogów ochrony środowiska i inspekcji pracy. To właśnie brak kosztów sprawia o ich konkurowaniu na poziomie cenowym. Należy sobie zdawać jednak sprawę z tego , iż taka naprawa wcale nie jest tańsza od tej zrobionej u profesjonalisty. Prędzej czy później wszystkie niedociągnięcia wyjdą na wierzch , ich sprawca raczej nie będzie skory do poprawek , a na koniec czeka nas ponowna wizyta w warsztacie gdzie za usługę zapłacimy ponownie.

Doświadczony i wykwalifikowany lakiernik

Nasza firma od początku swojej działalności tj od roku 1967 , świadczy usługi w zakresie lakiernictwa samochodowego. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenie , pozwala nam na stwierdzenie , że o lakierowaniu wiemy wszystko.

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Posiadamy własny mieszalnik firmy Glasurit , wyposażony w linie lakierów wodnych przez co dbamy o środowisko. Receptury kolorów opracowane przez specjalistów z firmy BASF , charakteryzują się bardzo trafnym odwzorowaniem co do oryginału. Dzięki czemu lakierowane elementy nie różnią się od tych nie naprawianych.

Nowoczesna kabina lakiernicza wyposażona w system dysz do suszenia baz wodnych , najwyższej klasy pistolety lakiernicze SATA oraz nowoczesna wysokowydajna sprężarka śrubowa z osuszaczem , dają gwarancję doskonałej jakości nakładanej powłoki.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów , oferujemy także usługi w zakresie napraw punktowych , bez konieczności lakierowania całego elementu. Skracają one czas i koszty naprawy.

Pamiętamy także o kierowcach jednośladów. Dla nich też przygotowaliśmy ofertę związana z lakierowaniem owiewek motocyklowych.

Realizujemy także większe zlecenia od firm na usługi lakiernicze nie związane z lakiernictwem samochodowym.

Zapraszamy do współpracy.