O firmie

Od 1967 roku działamy w sektorze napraw powypadkowych. Założycielem firmy był Mieczysław Szczytyński – mistrz lakiernictwa samochodowego. Od 1975 roku firmą zajmuje się jego syn Wiesław Szczytyński. Pod jego okiem uczyli się zawodu nasi lakiernicy, którzy są z nami już od kilkunastu lat. Wieloletnie doświadczenie to nasz atut.

Przemysław Szczytyński, już trzecie pokolenie w zawodzie, dba o utrzymywanie najnowszych technologii, uczestnicząc systematycznie w szkoleniach organizowanych przez firmę BASF – producenta lakierów Glasurit, w największym w Europie centrum szkoleniowym CSV w Szczecinie. Zajmuje się również usuwaniem drobnych wgnieceń na karoserii bez konieczności lakierowania elementu.

Obecnie świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw powypadkowych nadwozi przy użyciu profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości. Pracujemy na najnowszych technologicznie lakierach wodnych. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych we Wrocławiu kabin lakierniczych. Nasze doświadczenie i doskonale wyposażone zaplecze techniczne daje Państwu gwarancję, że nasze usługi wykonywane są w sposób profesjonalny, szybki i zgodny z technologią producentów samochodów.

Oferujemy Państwu również możliwość bezgotówkowego rozliczania szkód komunikacyjnych we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Gwarantujemy naprawę przy użyciu oryginalnych części producenta pojazdu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zobacz dyplomy i certyfikaty