Rozliczenia bezgotówkowe

Bezgotówkowo rozliczamy szkody komunikacyjne OC i AC. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na naszym rynku. Na czas naprawy oferujemy auto zastępcze. Załatwimy za Ciebie wszystkie konieczne formalności które są związane z naprawą.

W celu uruchomienia procedury likwidacji szkody komunikacyjnej , należy ją zgłosić do towarzystwa ubezpieczeń sprawcy , jeżeli to Ty jesteś poszkodowanym , bądź swojego , jeżeli likwidujesz szkodę z Auto Casco. Jeżeli uszkodzenia pojazdu nie pozwalają na samodzielne poruszanie się po drodze , odbierzemy pojazd ze wskazanego miejsca i przetransportujemy go do warsztatu. Wizyta rzeczoznawcy może odbyć się w dowolnym miejscu wskazanym przez Ciebie. Najlepiej jednak jest się umówić na oględziny w warsztacie. Fachowym okiem dopilnujemy aby każde uszkodzenie zostało opisane , a gdy zachodzi potrzeba , zdemontujemy części karoserii w celu wykrycia uszkodzeń niewidocznych na pierwszy rzut oka. Pamiętaj , że masz prawo wyboru warsztatu gdzie chcesz naprawiać pojazd. Na naszej stronie głównej w zakładce ” Pobierz dokumenty” znajdziesz upoważnienie dla towarzystwa ubezpieczeniowego , jeśli zdecydujesz się na bezgotówkowe rozliczenie szkody. Forma ta pozwala na przywrócenie stanu pojazdu z przed szkody , w technologi zgodnej z zaleceniami producenta i na nowych oryginalnych częściach.
Z chwilą upoważnienia warsztatu do reprezentowania w kontaktach z ubezpieczycielem , cały ciężar procedury likwidacji spada na nas. W tym czasie sporządzamy kosztorys dla towarzystwa ubezpieczeń w systemie Audatex , a po jego weryfikacji zamawiamy części i z chwilą ich otrzymania przystepujemy do naprawy Twojego auta. Czas naprawy zależy głownie od stopnia uszkodzeń. W przypadku szkód gdzie nie ma konieczności wymiany elementów zgrzewanych, naprawa trwa od 3 – 4 dni roboczych. Samochód po naprawie , zanim trafi do rąk właściciela , zostaje umyty.

Świadczymy także usługi związane z wykonywaniem kosztorysów naprawy dla ubezpieczalni w systemie Audatex. System ten , podobnie jak Eurotax , jest honorowany przez towarzystwa ubezpieczeniowe w całej Europie. Jednak w porównaniu ze swoim konkurentem znacznie lepiej kalkuluje szkody i jest dokładniejszy, przez co wartość odszkodowań jest większa.