Lakiernictwo pojazdowe

Rynek motoryzacyjnych usług od pewnego czasu odnotowuje duży wzrost liczby firm oferujących usługi blacharza i lakiernika. Przyczyna tego zjawiska jest banalna. Po naszych drogach jeździ coraz więcej samochodów, a infrastruktura drogowa jest nie przystosowana, w wyniku czego rośnie liczba zdarzeń drogowych. Wraz z nimi rośnie popyt na usługi kompleksowej likwidacji szkód. img-displayNiestety część z nich jest świadczona przez pseudo warsztaty zwane potocznie garażami. Czerpią głównie korzyści płynące z niewiedzy poszkodowanego oraz kuszą niskimi cenami. W dobie kryzysu gospodarczego jest to czynnik, który powoduje, że ich oferta staje się atrakcyjna. Garaże zazwyczaj działają nielegalnie, zatrudniają pracowników na czarno, a co za tym idzie nie płacą także podatków. Nie wspominając już o braku specjalistycznego sprzętu czy też nieprzestrzeganiu wymogów ochrony środowiska i inspekcji pracy. To właśnie brak kosztów sprawia o ich konkurowaniu na poziomie cenowym. Należy sobie zdawać jednak sprawę z tego, iż taka naprawa wcale nie jest tańsza od tej zrobionej u profesjonalisty. Prędzej czy później wszystkie niedociągnięcia wyjdą na wierzch, a ich sprawca raczej nie będzie skory do poprawek. W efekcie czekać nas będzie ponowna wizyta w warsztacie gdzie za usługę zapłacimy ponownie.

Doświadczony i wykwalifikowany lakiernik

Nasza firma od początku swojej działalności, tj. od roku 1967, świadczy usługi w zakresie lakiernictwa samochodowego. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenie pozwala nam na stwierdzenie, że o lakierowaniu wiemy wszystko.
Pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Posiadamy własny mieszalnik firmy Glasurit, wyposażony w linie lakierów wodnych przez co dbamy o środowisko. Receptury kolorów opracowane przez specjalistów z firmy BASF, charakteryzują się bardzo trafnym odwzorowaniem co do oryginału. Dzięki temu lakierowane elementy nie różnią się od tych nie naprawianych.
Nowoczesna kabina lakiernicza wyposażona w system dysz do suszenia baz wodnych, najwyższej klasy pistolety lakiernicze SATA oraz nowoczesna wysokowydajna sprężarka śrubowa z osuszaczem, dają gwarancję doskonałej jakości nakładanej powłoki.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy także usługi w zakresie napraw punktowych, bez konieczności lakierowania całego elementu. Skracają one czas i koszty naprawy.
Pamiętamy także o kierowcach jednośladów. Dla nich też przygotowaliśmy ofertę związana z lakierowaniem owiewek motocyklowych.
Realizujemy także większe zlecenia od firm na usługi lakiernicze nie związane z lakiernictwem samochodowym.
Zapraszamy do współpracy.

Back to top