Ochrona i renowacja lakieru

Każda powłoka lakiernicza pojazdu narażona jest na powstawanie na lakierze odprysków, przebarwień, rys, osadów czy też utratę głębi koloru. Nasza firma świadczy usługi w zakresie ochrony oraz renowacji powłoki lakierniczej zapewniając wysoka jakość dzięki doświadczeniu.

Renowacja lakieru jest to proces wieloetapowy, którego celem jest usunięcie drobnych zarysowań lakieru, wżerów powstałych w wyniku działania czynników takich jak np. ptasie odchody, usuwanie żywic, hologramów oraz przede wszystkich przywrócenie powłoce głębi koloru i wydobycie połysku. img-displayCzas trwania takiej usługi zależy od stanu zniszczenia lakieru i może trwać od 2 do 3 dni roboczych. Koszt usługi zależny jest od wielkości pojazdu i stanu powłoki lakierniczej i oscyluje w granicach 300-600 zł.
Do procesu renowacji wykorzystujemy produkty firmy 3M. Specjalnie stworzona do tego celu linia past polerskich o różnym stopniu ścieralności, gwarantuje niemal pierwotny wygląd powierzchni lakierniczej.

Ochrona lakieru jest to proces wykonywany na samochodach nowych oraz takich gdzie lakier od samego początku był odpowiednio traktowany. Do tego celu stosujemy woski klasyczne, syntetyczne, polimerowe, a dla bardziej wymagających klientów kompozyty kwarcowe i ceramiczne. Odpowiednio zabezpieczona powłoka lakieru, staje się odporna na odbarwienia powstałe od płynów fizjologicznych owadów czy też ptasich odchodów. Gładka powierzchnia znacznie trudniej ulega zabrudzeniu przez co nasz samochód dłużej pozostaje czysty. Koszt usługi w przypadku nowych samochodów zależny jest od rodzaju zastosowanej ochrony i zaczyna się od 300 zł.

Back to top