Rozliczenia bezgotówkowe

Bezgotówkowo rozliczamy szkody komunikacyjne OC i AC. Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na naszym rynku. Na czas naprawy oferujemy auto zastępcze. Załatwimy za Ciebie wszystkie konieczne formalności które są związane z naprawą.
W celu uruchomienia procedury likwidacji szkody komunikacyjnej, należy ją zgłosić do towarzystwa ubezpieczeń sprawcy, jeżeli to Ty jesteś poszkodowanym, bądź swojego, jeżeli likwidujesz szkodę z Auto Casco. Jeżeli uszkodzenia pojazdu nie pozwalają na samodzielne poruszanie się po drodze, odbierzemy pojazd ze wskazanego miejsca i przetransportujemy go do warsztatu. img-displayWizyta rzeczoznawcy może odbyć się w dowolnym miejscu wskazanym przez Ciebie. Najlepiej jednak jest się umówić na oględziny w warsztacie. Fachowym okiem dopilnujemy aby każde uszkodzenie zostało opisane, a gdy zachodzi potrzeba, zdemontujemy części karoserii w celu wykrycia uszkodzeń niewidocznych na pierwszy rzut oka. Pamiętaj, że masz prawo wyboru warsztatu gdzie chcesz naprawiać pojazd. Na naszej stronie „Upoważnienie” znajdziesz upoważnienie dla towarzystwa ubezpieczeniowego, jeśli zdecydujesz się na bezgotówkowe rozliczenie szkody. Forma ta pozwala na przywrócenie stanu pojazdu sprzed szkody, w technologii zgodnej z zaleceniami producenta i na nowych oryginalnych częściach.
Z chwilą upoważnienia warsztatu do reprezentowania w kontaktach z ubezpieczycielem , cały ciężar procedury likwidacji spada na nas. W tym czasie sporządzamy kosztorys dla towarzystwa ubezpieczeń w systemie Audatex, a po jego weryfikacji zamawiamy części i z chwilą ich otrzymania przystępujemy do naprawy Twojego auta. Czas naprawy zależy głownie od stopnia uszkodzeń. W przypadku szkód gdzie nie ma konieczności wymiany elementów zgrzewanych, naprawa trwa od 3 – 4 dni roboczych. Samochód po naprawie, zanim trafi do rąk właściciela, zostaje umyty.
Świadczymy także usługi związane z wykonywaniem kosztorysów naprawy dla ubezpieczalni w systemie Audatex. System ten, podobnie jak Eurotax, jest honorowany przez towarzystwa ubezpieczeniowe w całej Europie. Jednak w porównaniu ze swoim konkurentem znacznie lepiej kalkuluje szkody i jest dokładniejszy, przez co wartość odszkodowań jest większa.

Do góry