Blog

Ciekawostki ze świata motoryzacji

Wybór blacharza-lakiernika – na co zwrócić uwagę?

Udając się do blacharza-lakiernika właściciele samochodów chcą mieć pewność, że naprawa zostanie przeprowadzona profesjonalnie. Na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru specjalisty, by samochód nie ucierpiał? Warto wiedzieć!

Oferta profesjonalnego blacharza-lakiernika

Profesjonalny blacharz-lakiernik może pochwalić się szeroką ofertą i bogatą siecią partnerską. Dzięki temu może zapewnić swoim klientom oryginalne części licznych producentów. W dodatku specjalista jest w stanie sprostać konkretnym potrzebom, które niejednokrotnie różnią się zależnie od marki samochodu. Aby mieć pewność, że blacharz-lakiernik jest autoryzowanym partnerem producenta, warto poprosić go o przedstawienie stosownych certyfikatów. W przypadku Auto-Master wystarczy zapoznać się z dokumentami, które udostępniliśmy na naszej witrynie!

Kolejnym czynnikiem wyboru powinno być zaplecze techniczne. Nawet najlepszy lakiernik czy blacharz może zawieść w sytuacji, gdy jego warsztat nie jest odpowiednio wyposażony. Elementem profesjonalnego wyposażenia są chociażby kabiny lakiernicze, ramy do prostowania, dobry pistolet dyspersyjny, destylarka i wiele innych! Profesjonalista powinien również bezproblemowo dobrać lakiery dostosowane względem koloru, konsystencji i składu lakieru oryginalnego. W Auto-Master stosowane są lakiery wodne, a więc te o najbardziej nowoczesnej formule. Celem przyspieszenia procesu schnięcia lakieru specjaliści często stosują promienniki podczerwieni. Oczywiście, wymienione tu narzędzia to przykłady wyposażenia, a nie absolutny must-have. Takie zaopatrzenie zwyczajnie ułatwia specjalistom pracę, przyspiesza ją i sprawia, że efekt może być z łatwością dopracowany w każdym szczególe.

Ponadto, obecnie każdy profesjonalny blacharz-lakiernik zapewnia osobom poszkodowanym w wypadku możliwość bezgotówkowego rozliczania napraw. Specjalista powinien być doświadczony w tym zakresie, a naprawa musi być objęta gwarancją. W Auto-Master naprawy objęte są 3-letnią gwarancją, a klienci mogą liczyć na miłą obsługę w każdej sytuacji. Warto pamiętać również o opiniach! Czytając opinie dotychczasowych klientów można poznać realne zalety konkretnego warsztatu.W naszym przypadku nie trzeba szukać daleko, ponieważ klienci stale zasypują nas pozytywnymi opiniami, a część z nich publikujemy na stronie www.

Nowoczesny warsztat blacharsko-lakierniczy, czyli jaki?

W zawodzie blacharza-lakiernika istotne jest zarówno doświadczenie, jak i nowoczesne podejście oraz stały samorozwój. Absolutną podstawą jest dyplom mistrza oraz lata praktyki, dzięki którym specjalista uczy się nie tylko odpowiedniej realizacji napraw, ale również obsługi klienta. Gdy usługodawca dodatkowo doszkala się w tym zakresie, można liczyć na naprawdę profesjonalne podejście. W Auto-Master możemy pochwalić się certyfikatem „Efektywna obsługa Klienta” nadanym przez Innovation Group.

Co więcej, nawet najlepiej wykształcony i doświadczony specjalista powinien obserwować trendy i zmiany zachodzące w branży motoryzacyjnej. To, czy blacharz-lakiernik jest osobą zorientowaną w tych zmianach, można rozpoznać już na podstawie oferty. Osoby proponujące lakiery wodne nowej generacji z pewnością doskonale wiedzą, jak zaopiekować się najnowszymi modelami samochodów.

W przypadku profesjonalnych salonów lakierniczo-blacharskich można liczyć na obsługę całego zespołu osób. Ważne jest, aby osoby te były odpowiednio przeszkolone. W Auto-Master zadbaliśmy o szkolenie pracowników, a przeprowadzane przez nich naprawy są kontrolowane przez właściciela. Dzięki temu wszystkie wykonane prace odznaczają się jakością na jednym, wysokim poziomie.

Szukasz dobrego lakiernika czy blacharza? Z pewnością zainteresuje Cię oferta Auto-Master, ponieważ nasza oferta spełnia wszelkie wymienione tu warunki. W razie wątpliwości wystarczy zapoznać się z dotychczasowymi opiniami. Skontaktuj się z naszą obsługą, a na pewno zostaniesz jednym z wielu naszych zadowolonych klientów i jeszcze nie raz wrócisz do naszego warsztatu. Zapraszamy do kontaktu nie tylko w sytuacjach podbramkowych, ale również celem odświeżenia lakieru.

Back to top